مشاوره CRM

مشاوره CRM

برای بسیاری از مشتریان مشاوره CRM ، قیمت یک خرس سیرک در یک توتو: این می تواند به نظر می رسد پوچ است، و همچنین می تواند نیش می زنند. فروش دار کاملا آشنا با مشتریان خفگی در قیمت می باشد. شما می توانید آنها را سرزنش نیست، به خصوص آنهایی که هرگز در سناریوی خرید دقیق خرید شده است، می گویند، یک دستگاه تصویربرداری لیزری یا یک ناوگان از اتوبوس دو طبقه حزب به طور کامل لود. حتی اگر آنها در حال خرید پیچ تاخیر، قیمت می تواند یک شوک اگر آنها هرگز آنها را قبل خریداری کرده اید و در تجربگی فکر کرده بود که قیمت قطعا پایین تر است.

هر کس می خواهد یک معامله فریاد
و ما همه در کفش اولین بار خریدار بوده است. صبر کنید، تا چه حد برای یک گاراژ جدید؟ این فقط یک گاراژ است؟ هزینه های کیک عروسی چقدر است؟ شاید یک کیک و کاغذ از توقف و فروشگاه بهتر خواهد بود، ما فقط چوب باربی و کن در آن است. این می تواند به نظر می رسد پوچ به پرداخت مقدار زیادی از پول را برای چیزی است که مطمئنا شما می توانید برای ارزان تر … جایی. شما می توانید به شوک دشنه مشتری خود را مربوط به دلیل شما در موقعیت خرید است که در آن شما می توانید ذهن خود را در اطراف ارزش واقعی، می گویند، یک کیک عروسی که با پوشش تولیدات پلاستیکی و نبود آمده بسته بندی نیست شده تی توسط یک خانم اغذیه فروشی ضد پوشیدن یک کلاه دوش ساخته شده است.

به عبارت دیگر، ما می توانیم از زمانی که ما می تواند ارزش واقعی با قیمت به دلیل فقدان زمینه اتصال کر می کنم. به همین ترتیب، هنگامی که مشتری شما به طور دقیق درک مشکل نیست، آنها نمی توانند ذهنی / احساسی از قیمت راه حل به ارزش خود ارتباط برقرار کنند. کار شما این است که که اتصال برای آنها.

106

درک آن است که ممکن است واکنش های خود را که خریدار در مورد نگران است، اما به جای شوک برچسب فرضی سایر ذینفعان در سازمان و چگونه خریدار باید برای مدیریت این نوع واکنش است. رئیس ممکن است یک بحران بیش از هزینه های نقطه از فروش نرم افزار دارند. فقط به عنوان همسر ممکن سگ خانه شما به خاطر ارتقا به جت اسکی به طور کامل با یک شیر آب آبجو و وای فای مجهز شده است.

دانیم که چه شما با خرید و گاهی مشاوره CRM اوقات نه مشتری مبارزه با قیمت، اما مشتری پاسخ به قیمت را بر اساس اوضاع و یا عادت: قیمت می تواند چانه زنی و شما هنوز هم می خواهم آنها را زانو داشته باشند حرکات تند و سریع در مورد چگونگی آنها: دوباره در مورد به به پاک کننده ها گرفته شده است.

  • مقاومت بی فایده است نه مشاوره CRM
    مهم نیست که منبع یا قدرت آن می پوش بک در قیمت، شما را به خوبی به انجام رسانده و برخی از تفکر به معامله از قبل و مقاومت در برابر سازش در رقم سمت راست در خارج از دروازه. به جای شروع «چقدر می تواند به شما استطاعت؟» بحث، گسترش دیدگاه مشتری خود را، قادر می سازد او و یا او برای دیدن مشکل از زاویه های مختلف. Deemphasize قیمت و القای اعتماد به نفس که نتیجه برنده خواهد از آنها سرچشمه خرید راه حل خود را.
  • پس چگونه شما انجام این کار، دقیقا؟ شروع به طور فعال گوش دادن به مشتری، واقعا درک مشکل برای آنها که نیاز به یک راه حل. مطلع کل داستان. سنگ تیز کردن در جزئیات مهم است. شاید آنها در حال تبدیل شدن به شما به دلیل یک محصول رقیب شکست خورده برای رفع نیازهای خود. هنگامی که یک قفل خوب در سناریو خود شما، درخواست تجدید نظر به دلیل خود را با تفسیر بر ارزش یک نتیجه موفقیت آمیز، به عنوان هزینه های کمتر و گرفتن آنچه شما برای چیزی پایین تر است که از هدف انجام نمی شود و می تواند هزینه پرداخت مخالف در زمان هدر رفته و پول است.

و آن را برای آنها را به کار مشاوره CRM

نیازهای مشتری متفاوت است. شاید سهولت استفاده صدر فهرست اولویت های خود را از باید دارا؛ یا شاید به این در حال پشتیبانی فنی؛ و یا ویژگی های است که می تواند پایین فعال خط، به عنوان شرکت رشد می کند. تشخیص چه سه مزایای محصول بالا مهم ترین به مشتری، و سپس آن را برجسته زمانی که شما در حال حاضر راه حل خود را. هنگامی که زمان می آید به مذاکره قیمت، مطرح کردن آن منافع؛ استفاده از آنها به عنوان اهرم اگر مشتری خود را اشیاء به قیمت. از آن است که سفارشی سازی بخشی از ارزش آنها می شود برای پول خود را گرفتن است.

اولیه درخواست قیمت

008
اگر شما پیدا کردن مشتری خود را درخواست در مورد قیمت شما حتی قبل از تعیین کرده اید که نیاز آنها چیست، از آنها دلجویی با طیف وسیعی از قیمت و استفاده از آن به عنوان راهی برای ادامه برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز برای ساخت ارزش در ارائه خود را. فقط به حرف آن را با چیزی در امتداد خطوط، برای مثال، «یک مشکل نیست، من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن برخی از محدوده با شما هستم و یک بار من بیشتر در مورد اهداف خود را یاد بگیرند، من قادر به ارائه برخی از قیمت گذاری مشخص تر بر اساس نیازهای شما باشد .. «

شما نمی شود پریدن از صخره مذاکره به یک دسته از تغییر کنده شده توسط زودرس بحث پارامترهای قیمت زمانی که مشتری اصرار دارد بر روی آن. فقط پاسخ خود را در راه است که اجازه می دهد تا خریدار به درک ارزش راه حل قرار دهد. در هنر این معامله، شما هنرمند هستید. شما عاشق دانم که چگونه به رنگ راه خود را از گوشه و در نهایت با یک عکس قیمت بسیار که هر کس می تواند لذت ببرید.

Advertisements

منتشرشده توسط

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s